Ulotki

Twoja reklama może być tania i skuteczna. Dzięki ulotce szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną i dotrzesz do wielu potencjalnych klientów. Ta popularna forma reklamy zapewni Ci rozgłos niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Ponadto decydując się na technologię cyfrową możesz wydrukować nawet niewielką liczbę ulotek oszczędzając czas i pieniądze. Zadruk może być z jednej lub obu stron. Do wyboru masz aż 6 formatów oraz kilka rodzajów papierów. Standardowo ulotki drukujemy w technologii cyfrowej na papierze kredowym z połyskiem lub matowym. Możesz jednak wybierać również spośród innych – w ofercie mamy papier satynowy, metalizowany, samoprzylepny JAC 80g, offsetowy 80g, a także modny ostatnio papier ekologiczny – recyklingowy.

Ulotki składane

Ulotki mogą być ciekawym i, co ważne, skutecznym źródłem informacji o Twojej firmie. Jeśli tych informacji jest dużo warto sięgnąć po ulotki składane. Idealnie sprawdzą się także jako menu restauracji, zaproszenie, bon upominkowy czy cennik usług. Ulotka może się składać w „c”, w „z”, na pół, w „okienko”, w „harmonijkę” lub tak jak mapa. Do wyboru masz aż 7 formatów.

Ulotki drukowane cyfrowo

Idealne pod wieloma względami. Dzięki technologii cyfrowej możesz wydrukować nawet niewielką liczbę ulotek w dowolnym nakładzie. Szybko, tanio i w dobrej jakości. Ponadto każdą możesz spersonalizować (np. numeracja na biletach, dane personalne na zaproszeniach).

Ulotki drukowane offsetowo

Przy dużych nakładach, ulotki drukujemy w technologii druku offsetowego, który zapewnia doskonałą jakość oraz niską cenę.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *