Zawieszki reklamowe

Typ zawieszki
Papier
Zadruk
Czas realizacji
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.
 
Zawieszki reklamowe na drzwi z odrywaną wizytówką to dosyć nowatorska forma promocji marki, towaru czy usługi. Nie są tak powszechnie stosowanymi w ubieganiu się o klientów materiałami, jak plakaty, ulotki i banery, co stanowi silną stronę tych produktów. Wykorzystanie rzadkiego środka przekazu wyróżni markę spośród konkurencji i być może pozytywnie wpłynie na decyzje wybór klienta. Oferujemy zawieszki z odrywaną wizytówką zaopatrzoną w praktyczny dodatek, który może posłużyć obdarowanemu na co dzień. Dostępny na wizytówce bonus z pewnością zachęci potencjalnego klienta do sięgnięcia po wiszący na klamce materiał reklamowy. Jest to ciekawy produkt spośród dostępnych na rynku reklamowym drukarni. Drukujemy go na sztywnym, dwustronnie powlekanym kartonie.

Produkt jest dostępny w dwóch wariantach - z haczykiem oraz otworkiem. Odrywana kartonowa wizytówka jest bardzo sztywna i posiada zaokrąglone narożniki, dzięki czemu uchowa się w portfelu klienta na dłużej. Rabat, kalendarium czy może informacje o niedzielach handlowych w zbliżającym się roku - tylko od Ciebie zależy czym obdarujesz swojego potencjalnego klienta.

Termin realizacji druku wynosi 5 dni roboczych. Wymiary netto razem z wizytówką to 272 x 88 mm. Zamówienie realizujemy wyłącznie na wykrojnikach dostępnych do pobrania poniżej w formie makiety służącej do przygotowania projektu.

Porównując ceny zawieszek konkurencji warto porównać rozmiar zawieszki, gramaturę papieru oraz funkcjonalność.


Przykładowe realizacje zawieszek reklamowych na drzwi

Druk zawieszek na klamkę to idealne rozwiązanie w przypadku kiedy celem w naszej kampanii reklamowej jest klient detaliczny. Połączenie motywu przewodniego na głównej części zawieszki, z praktycznym dodatkiem na wizytówce (np. karta rabatowa) to sukces gwarantowany jeżeli chodzi o dotarcie do Kowalskiego. Mądrze przygotowany projekt zawieszki przykuje uwagę, a oderwany voucher, trafi do portfela, gdzie kontakt do Ciebie będzie czekał na odpowiednią chwilę.

Realizacje w drukarni internetowej eDrukland.pl:


Terminy i dostawa


Terminy realizacji

Zawieszki reklamowe niezależnie od nakładu realizujemy w terminie do 5 dni roboczych. Termin realizacji jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie i dostarczenia prawidłowo przygotowanego projektu.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem:

  • zaksięgowania wpłaty do godziny 12:00,
  • dostarczenia prawidłowo przygotowanych projektów.

Wysyłka kurierem

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

 

Odbiór osobisty

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.Przygotowanie projektu do druku zawieszek reklamowych

Projekt zawieszki należy przygotować na podstawie makiety. Przygotowanie musi się opierać na wykrojnikach znajdujących się w makietach dostępnych do pobrania. W gotowym projekcie należy pamiętać przede wszystkim o marginesach wewnętrznych i spadach, które powinny wynosić po 3 mm. Margines wewnętrzny dotyczy zarówno liń nacinania (sztancu), jak i lini odrywania wizytówki - istotne elementy muszą być oddalone od tych lini.

Gotowy projekt powinien się składać z dwóch stron, które docelowo powinny być dostarczone w formacie brutto. Format brutto dla tego produktu wynosi 94 x 278 mm.

Makiety do pobrania:

makiety-teczki-ai makiety-teczki-cdr makiety-teczki-ps makiety-teczki-pdf

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie do druku

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich
 
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *