Ulotki Składane

Format ulotki po złożeniu
Papier
Zadruk
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


3-4 dni robocze:

Wysyłka lub odbiór zamówienia za około 3 do 4 dni roboczych.

Ilość wzorów
min - 1, max - 50
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy, pozwalająca na dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców stosunkowo niskim kosztem. Dodatkowo, druk ulotek w technologii cyfrowej umożliwia także realizację niewielkich nakładów w ekspresowym tempie i z zachowaniem niskich cen. W naszej drukarni internetowej ulotki cyfrowe drukujemy standardowo na papierze kredowym z wykończeniem błysk lub mat. W ofercie także, druk na papierze ekologicznym – recyklingowym, satynowym, metalizowanym, samoprzylepnym JAC 80g oraz offsetowym 80g. Ogólny zakres gramatur wynosi od 80 do 350 g, a dostępne formaty to: A6, A5, A4, A3, DL 200x200mm i 210x210mm.

Przygotowanie projektu ulotek do druku

Poniżej znajdują się makiety mogące pomóc w przygotowaniu projektu ulotki. Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach ulotki muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Makiety do pobrania:

makiety ulotek do pobrania w formacie Adobe Illustrator makiety ulotek podglądowe do pobrania w formacie PDF

Wymagane przygotowanie do druku

przygotowanie projektu - rozdzielczość minimalna 300dpirozdzielczość: 300 dpi
przygotowanie projektu - tryb kolorów CMYKkolorystyka: CMYK
przygotowanie projektu - spady i marginesyspady i marginesy po 3mm
przygotowanie projektu - projekt bez znacznikówbrak znaczników drukarskich

Realizacja i dostawa ulotek

Druk ulotek niezależnie od nakładu oferujemy w realizacji ekspresowej, w dwóch możliwych wariantach:

  • * Express Cyfra - 24h
  • ** Express Cyfra - 48h

* Express Cyfra 24h - realizacja i wysyłka do 24h

** Express Cyfra 48h - realizacja i wysyłka do 48h

*** wizytówki z uszlachetnieniem dostępne są wyłącznie w opcji 48h

Druk ulotek nawet na ten sam dzień!

Zamówienia złożone do godziny 12.00, opłacone systemowo (z zaksięgowaną wpłatą), z wgranym, prawidłowo przygotowanym, plikiem, zaakceptowanym przez naszą drukarnię, wyślemy szybciej! Spełniając warunki - druk i wysyłka w opcji "Express Cyfra - 24h" ten sam dzień, "Express Cyfra 48h - wysyłka nastąpi najpóźniej dnia następnego.

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty. Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *