Teczki ofertowe

Format
Papier
Zadruk
Uszlachetnienie
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


3-4 dni robocze:

Wysyłka lub odbiór zamówienia za około 3 do 4 dni roboczych.

Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Firmowe teczki to obok wizytówek jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej w każdej firmie. Sprawdzają się nie tylko jako dyskretny nośnikiem treści reklamowych, pomagający zwiększyć rozpoznawalność marki, ale są również niezastąpione podczas przedstawiania ofert handlowych, wszelkiego rodzaju prezentacji i przetargów. Dodatkowo pomagają usprawnić organizację pracy w Twoim biurze! Jeśli szukasz dobrej jakości i tanich teczek do swojej firmy, zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej drukarni online – nie mogłeś trafić lepiej!

Udostępniamy różne formy wykrojników teczek - standard jednobigową, standard dwubigową oraz standard+ dwubigową, z powiększonymi skrzydełkami. Przystosowane do przechowywania dokumentów w formacie A4. Opcja dwustronnego zadruku oraz dostępna szeroka gama uszlachetnień (laminowanie błysk, mat, wybiórczy lakier UV), dają możliwość uzyskania ekskluzywnej teczki, która podświadomie pokaże Twojemu klientowi, że dbasz o każdy aspekt swojej działalności.

Przygotowanie projektu teczek do druku

Udostępniamy makiety teczek, których należy użyć do przygotowania projektu. Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni. W przypadku wybrania opcji z lakierem UV wybiórczym, należy dostarczyć plik z projektem lakierowania, w którym miejsca krycia lakierem, będą oznaczone dowolną pojedynczą składową CMYK 100%, np. C-100%, M-0%, Y-0%, K-0%.

Spady i marginesy w projektach wizytówek muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Makiety do pobrania:

makiety-teczki-ai makiety-teczki-cdr makiety-teczki-ps makiety-teczki-pdf

Wymagane przygotowanie do druku

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Realizacja i dostawa teczek ofertowych

Druk teczek niezależnie od nakładu oraz wariantu uszlachetnienia realizujemy do 5 dni roboczych.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem:

  • wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 12:00
  • projekty przejdą pozytywną weryfikację
  • zamówienie zostanie przekazane do realizacji do godziny 12:00

W przypadku, gdy warunki nie zostaną spełnione, czas realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego, z uwzględnieniem spełnienia wcześniej wymienionych kryteriów.

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *