Siatka mesh

Szerokość [metr]
min - 0.5, max - 1.5
Wysokość [metr]
min - 0.5, max - 10
Materiał
Zadruk
Obróbka
?

Brak:

Wydruk w roli prosto z maszyny

Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


24h:

Wysyłka/odbiór zamówienia do 24h.


do 5 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 5 dni(roboczych).


do 3 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 3 dni(roboczych).

Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Opis produktu - siatka mesh

Mesh to lekki i wytrzymały materiał, umożliwiający swobodny przepływ powietrza i światła. Siatka mesh, zarówno jak baner to jedna z trwalszych form reklamy o największym formacie, w korzystnej cenie. Duży format sprawia, że Twój przekaz jest widoczny z daleka i staje się skutecznym nośnikiem.

Siatkę mesh zadrukowywujemy w technologii solwentowej na wyjątkowo trwałym materiale PVC o strukturze siatki. Materiał z zadrukiem jest wodoodporny. Standardowo wykańczamy, zgrzewając - wzmacniając krawędzie siatki oraz oczkując co 50 lub 25 cm. Mesh można również zamówić w opcji zgrzewanie bez oczkowania lub brak jakiegokolwiek wykończenia.

Przygotowanie projektu - siatka mesh

Wydruki wielkoformatowe z reguły nie wymagają przygotowania na poziomie projektów do druków poligrafii. Pliki należy przygotować w zależności od oczekiwać własnych w rozdzielczości od 72 do 300 dpi, w skali 1:1. Kolorystyka ustawiona na tryb CMYK.

W przypadku zamówień z wariantem "docinanie do formatu" należy uwzględnić spad minimum 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Zalecane przygotowanie do druku siatka mesh

przygotowanie projektu - format tifformat TIF
przygotowanie projektu - rozdzielczość od 72 do 150 dpirozdzielczość: 72 - 300 dpi
przygotowanie projektu - tryb kolorów CMYKkolorystyka CMYK
przygotowanie projektu - projekt bez znacznikówbrak znaczników drukarskich
przygotowanie projektu - wymiary rzeczywistewymiary rzeczywiste

Technologia druku - siatka mesh

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy, realizujemy w powszechnie wykorzystywanej technologii ekosolventowej. Używamy renomowanych marek atramentów, nie chińskich zamienników. W zależności od wymiarów i nakładu, korzystamy z ploterów o różnych szerokościach zadruku. Maszyny przemysłowe wykorzystujemy przy dużych nakładach lub wymiarach materiałów drukowanych, od 3 metrów szerokości. Jest to rozwiązanie, które umożliwia druk dużej powierzchni, w stosunkowo krótkim czasie. Mniejsze formaty oraz nakłady drukujemy na ploterach z mniejszą szerokością zadruku.


W wybranych produktach oferujemy opcję nacinania OPOS - nacinanie zadrukowanych elementów do dowolnych zaprojektowanych kształtów.

Realizacja i dostawa - siatka mesh

Druk wielkoformatowy w zależności od produktu realizujemy w dwóch możliwych terminach:

  • * 24h
  • ** do 3 dni(roboczych)

* 24h - realizacja i wysyłka do 24h do 20 m kw.

** do 3 dni - realizacja i wysyłka do 3 dni roboczych do 60 m kw.

*** czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.

Szybsze terminy realizacji możliwe po ustaleniu poprzez kontakt z biurem obsługi klienta bok@edrukland.pl

Druk wielkoformatowy szybciej!

Jeżeli mamy moce przerobowe wydrukujemy więcej metrów w krótszym czasie. Napisz do nas zapytanie.

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy z firmą kurierską DPD z opcją dostarczenia na następny dzień w standardzie. Nasze przesyłki z reguły docierają do Klientów na czas.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty - drukarnia Zielona Góra

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty. Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 - 18.00.

Strona www: drukland.com.pl

-->
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *