Roll-up

Kaseta roll-up
Szerokość [cm]
min - 80, max - 101
Wysokość [cm]
Materiał
Zadruk
Obróbki
Czas realizacji
Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Roll up to nieodłączny asortyment stanowiska na targach reklamowych.

Jeżeli szukasz praktycznego nośnika, przenośnej reklamy idealnego na plenerowe akcje marketingowe, system roll up to idealne rozwiązanie do tego typu akcji. Nowoczesna, minimalistyczna kaseta i z reguły dwa metry kwadratowe reklamy, których rozłożenie jest banalnie proste i zajmuje nie więcej niż pół minuty.

Sztywny, nie rolujący się na bocznych krawędziach materiał - blockout (nie jest to baner) o wyjątkowo wysokiej gramaturze 330 g, idealny do systemów typu roll up.

Mądrze przygotowany projekt, w połączeniu z tego typu rozwiązaniem, wzbudzi zainteresowanie każdego potencjalnego klienta, który mógłby przejść obok Twojego stanowiska bez zainteresowania.

Dla posiadaczy własnych roll up, chcących zmienić materiał ekspozycyjny na nowy, udostępniamy możliwość zamówienia samego wydruku. Rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą tanim kosztem aktualizować reklamę na swoim własnym systemie oraz dla agencji reklamowych, posiadających własne kasety.

Przygotowanie projektu do druku roll-up

Projekt do systemu roll up również nie wymaga przygotowania na poziomie druków poligraficznych. Grafikę należy przygotować w zależności od wybranych wymiarów bez dodatkowych spadów, np. dla wariantu 200x100 cm, będzie to dokładnie 200x100 cm. Rozdzielczość dostarczonego projektu przygotowanego w skali 1:1, powinna wynosić od minimum 150 dpi do max 300 dpi, w zależności od preferencji zamawiającego. Wymagany tryb kolorów CMYK. Zalecany format przyjmowany przez naszą drukarnię to TIF.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Zalecane przygotowanie

przygotowanie projektu - format tifformat TIF
przygotowanie projektu - rozdzielczość od 72 do 150 dpirozdzielczość: 150 - 300 dpi
przygotowanie projektu - tryb kolorów CMYKkolorystyka CMYK
przygotowanie projektu - projekt bez znacznikówbrak znaczników drukarskich
przygotowanie projektu - wymiary rzeczywistewymiary rzeczywiste

Technologia druku roll-up

Druk wielkoformatowy

Druk materiałów do systemów roll up, realizujemy na maszynach drukujących w technologii ekosolventowej, standardowo w rozdzielczości 720 dpi. Dla najbardziej wymagających dostępny także wariant zadruku w rozdzielczości 1440 dpi. Do zadruku tego typu materiałów, niezależnie od nakładów, wykorzystujemy ploter marki Roland o szerokości zadruku 1,6m. Używane przez nas podłoże to wysokiej klasy materiał - blockout o gramaturze 330g. Materiał nie zawija się na krawędziach, w przeciwieństwie do wielu innych wykorzystywanych na rynku.

Realizacja i dostawa

Druk banerów reklamowych w zależności od nakładu oferujemy w realizacji ekspresowej, w dwóch możliwych wariantach:

  • * 24h
  • ** do 3 dni(roboczych)

* 24h - realizacja i wysyłka do 24h

** do 3 dni - realizacja i wysyłka do 3 dni roboczych

*** czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.

Roll up z wysyłką na następny dzień!

Zamówienia na produkt typu roll up opłacone systemowo (z zaksięgowaną wpłatą), z wgranym, prawidłowo przygotowanym, plikiem, zaakceptowanym przez naszą drukarnię w wariancie "24h" - wyślemy w następnym dniu roboczym. Wariant "do 3 dni" - wysyłka nastąpi najpóźniej do 3 dni roboczych.

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy z firmą kurierską DPD z opcją dostarczenia na następny dzień w standardzie. Nasze przesyłki, w 99,9% przypadków, docierają do Klientów na czas.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty - drukarnia Zielona Góra

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty. Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 - 18.00.

Zrealizowane zamówienia

druk roll up Zielona Góra - realizacja dla Slubny Blask z Zielonej Góry

Roll up
Zielona
Góra

Materiał: 330g - blockout
Zadruk: 1440dpi

druk roll up Wrocław - realizacja dla Viessman z Poznania

System
roll up
Poznań

Materiał: 330g - blockout
Zadruk: 720dpi

druk roll up Wrocław - realizacja dla Essenza z Wrocławia

System
roll up
Wrocław

Materiał: 330g - blockout
Zadruk: 720dpi

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *