Notesy Spiralowane

Produkt
Format
Papier okładki
Kolor okładki
Papier środka
Kolor środka
Ilość kartek notesu
Typ Spirali
Kolor spirali
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


do 6 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 6 dni(roboczych).

Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Postaw na wygodę! Notes spiralowany jest bardzo funkcjonalny, a przy tym elegancki i efektowny. Zawdzięcza to spirali, dzięki której kartki łatwo się przekładają. W naszej ofercie występuje ona aż w 4 kolorach, więc bez problemu dopasujesz ją do Twojego projektu. Sam notes możesz połączyć po krótszym lub dłuższym boku – decyzja należy tylko do Ciebie. Lubisz się wyróżniać? Rogi poszczególnych kartek możemy zaokrąglić. Jeśli chodzi o objętość u nas zawsze masz duże możliwości – Twój notes może mieć 25, 50 lub nawet 100 kartek. Wybierz format (A6, A5, A4) oraz papier i gramaturę (preprint 90g). Całość zabezpieczymy okładką, która może być wydrukowana w kolorze (z jednej lub obu stron) na kredzie mat lub z połyskiem.

Przygotowanie projektu kalendarzy jednodzielny do druku

Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach kalendarzy jednodzielny muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

-->
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *