Notesy Spiralowane

Produkt
Format
Papier okładki
Kolor okładki
Uszlachetnianie okładki
Papier środka
Kolor środka
Ilość kartek notesu
Typ Spirali
Kolor spirali
Czas realizacji
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Postaw na wygodę! Notes spiralowany jest bardzo funkcjonalny, a przy tym elegancki i efektowny. Zawdzięcza to spirali, dzięki której kartki łatwo się przekładają. W naszej ofercie występuje ona aż w 4 kolorach, więc bez problemu dopasujesz ją do Twojego projektu. Sam notes możesz połączyć po krótszym lub dłuższym boku – decyzja należy tylko do Ciebie. Lubisz się wyróżniać? Rogi poszczególnych kartek możemy zaokrąglić. Jeśli chodzi o objętość u nas zawsze masz duże możliwości – Twój notes może mieć 25, 50 lub nawet 100 kartek. Wybierz format (A6, A5, A4) oraz papier i gramaturę (preprint 90g). Całość zabezpieczymy okładką, która może być wydrukowana w kolorze (z jednej lub obu stron) na kredzie mat lub z połyskiem.

Przygotowanie projektu kalendarzy jednodzielny do druku

Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach kalendarzy jednodzielny muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *