Etykiety samoprzylepne i naklejki

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
Materiał
Kolor
Laminowanie
Kształt nacięcia
?

prostokąt:

Projekt musi zawierać 3mm spadów oraz 3mm marginesów wewnętrznych. 

Obróbki - docinanie
?

Różnica w cenie wynika z ilości zużytego materiału, naklejki cięte na pojedyncze sztuki wymagają zachowania odstępu, natomiast naklejki na arkuszach mogą być ustawione bardzo blisko siebie


naklejki nacięte na arkuszach:

etykiety samoprzylepne przygotowujemy standardowo na arkuszach o rozmiarach około 330x250mm, ostateczny dokładny rozmiar arkusza zależy od wymiarów zamówionych naklejek, istnieje możliwość przygotowania arkuszy w określonych rozmiarach, w takim przypadku prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia


pocięcie na pojedyncze sztuki:

zamówione naklejki będą pocięte na pojedyncze sztuki, wygodna opcja dla tych którzy chcą np. rozdawać naklejki

Czas realizacji
Ilość wzorów
Nakład
min - 1
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.
 

Naklejki to niezastąpiony element identyfikacji. Pełnią funkcję informacyjną i reklamową. Dobrze zaprojektowane posłużą także jako gadżet reklamowy. Samoprzylepne wydruki na materiałach typu folia są często wykorzystywane jako wlepy, idealnie sprawują się do aplikacji na sprzętach do uprawiania sportów ekstremalnych.

 

Druk online naklejek foliowych i etykiet samoprzylepnych
 

Druk naklejek wykonujemy na renomowanej folii samoprzylepnej, firmy Avery, z klejem trwałym, dzięki czemu trwałość aplikacji może wynieść nawet powyżej 5 lat bez względu na warunki atmosferyczne - niestraszna im woda i promienie UV(zabezpieczenie przed promieniami UV gwarantuje laminat zabezpieczający). Używamy od lat sprawdzonych atramentów, w trosce o jakość i z nastawieniem stałej współpracy z naszymi klientami.

Proste w aplikacji, stosunkowo nie drogie rozwiązanie idealne do identyfikacji produktu, który trafi do sprzedaży. Laminat w wersji matowej lub błyszczącej podkreśli ekskluzywność marki.


Przykładowe realizacje druku naklejek foliowych

Druk naklejek na folii to idealne rozwiązanie, kiedy miejsce aplikacji ma styczność z wilgocią. W naszej ofercie znajdą Państwo również naklejki cyfrowe - etykiety samoprzylepne drukowane na podłożu papierowym, sprawdzą się np. do etykietowania butelek na wino. W przypadku zamówień wysokonakładowych dla naklejek na podłożu papierowym polecamy sprawdzić produkt - naklejki offsetowe.

Realizacje w drukarni internetowej eDrukland.pl:


Terminy i dostawa


Terminy realizacji

Druk naklejek foliowych niezależnie od nakładu oraz wariantu uszlachetnienia realizujemy w terminie do 3 dni roboczych. Termin realizacji jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie i dostarczenia prawidłowo przygotowanego projektu.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem:

  • zaksięgowania wpłaty do godziny 12:00,
  • dostarczenia prawidłowo przygotowanych projektów.

Wysyłka kurierem

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

 

Odbiór osobisty

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00. 

Przygotowanie projektu naklejek do druku

Projekt naklejki należy dostarczyć w akceptowanym przez drukarnię formacie. Projekt naklejki musi zawierać dodane spady od lini nacinania (docelowego formatu/kształtu), które muszą wynosić 3 mm. Dodatkowo należy uwzględnić margines wewnętrzny, który musi wynosić minimum 3 mm. Margines wewnętrzny jest to oddalenie istotnych elementów, typu tekst, logo, grafiki od lini nacinania. Kolorystyka projektu musi być ustawiona na tryb CMYK. Rozdzielczość map bitowych powinna się mieścić w zakresie 300-350 dpi.

W przypadku kiedy docelowe wymiary naklejki wynoszą 50x100 mm, projekt dostarczony przez klienta musi mieć wymiary 56x106 mm. Istotne elementy muszą być oddalone minimum 3 mm od lini nacinania naklejki, czyli muszą się mieścić w obszarze 44x94 mm wewnątrz projektu.

Drukarnia dopuszcza tolerancję odchylenia 1 mm dla ścieżki nacinania.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku
 

Wymagane przygotowanie do druku

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Marginesy i spady

 
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *