Kalendarze listwowane

Produkt
Format
Papier
Orientacja kalendarza
Kolor
Kolor listew
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


do 6 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 6 dni(roboczych).

Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Prosty, czytelny, a przy tym niezwykle funkcjonalny. Taki właśnie jest kalendarz listwowany, który może być nie tylko poręcznym terminarzem, ale też skutecznym nośnikiem reklamowym aktualnym przez 365 dni w roku. Od teraz planowanie kolejnych dni i tygodni będzie prawdziwą przyjemnością. Kalendarz listowany to doskonały pomysł na firmowy upominek - zaskocz swoich klientów dużym formatem i oryginalnym projektem – niech o Twojej firmie zrobi się głośno. Lubisz mieć wybór? W naszej ofercie znajduje się aż 6 formatów. Każdy z nich wydrukujemy na papierze kredowym 170 g (w macie lub połysku) w kolorze jednostronnie. Dzięki wytrzymałej listwie, która może być zamocowana po krótszym lub dłuższym boku, kalendarz listwowany zachowa dobrą formę przez długi czas. Jej kolor możesz dopasować do Twojego projektu – w naszej ofercie są aż trzy: klasyczna czerń, modna biel oraz eleganckie srebro. Coś jeszcze? Praktyczna zawieszka, dzięki której bez problemu zawiesisz Twój kalendarz na ścianę.

Nie masz projektu? W naszym studio graficznym zaprojektujemy Twój kalendarz. Prześlij materiały oraz informacje do projektu na adres: bok@edrukland.pl, przygotujemy dla Ciebie kalkulację.

Przygotowanie projektu kalendarzy listowanych do druku

Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach kalendarzy listowanych muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *