Kalendarze jednodzielne

Produkt
Typ
Rodzaj papieru
Kolor
Kolor okienka
Koperta do kalendarzy
Uszlachetnienie główki
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


do 6 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 6 dni(roboczych).

Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Kalendarz jednodzielny to produkt niezastąpiony. W biurze, w domu, obiektach usługowych i użyteczności publicznej. Optymalny format, czytelny układ zadruku oraz miejsce na reklamę Twojej firmy gwarantują doskonały efekt. Z kalendarzem jednodzielnym skutecznie zaplanujesz wszelkie działania. W naszej ofercie znajdziesz 2 formaty - 480x320 mm z płaską główką oraz 520x320 mm z wypukłą główką, które wydrukujemy w kolorze (jednostronnie). Podkład kalendarza na kartonie 300g, natomiast główkę na matowym papierze kredowym o tej samej gramaturze. Ale to nie wszystko – główkę kalendarza możemy dodatkowo uszlachetnić folią matową, z połyskiem lub lakierem UV wybiórczym, na który możemy jeszcze nałożyć folię matową. Taki kalendarz będzie z pewnością wspaniałą wizytówką każdej firmy. Ponadto w zestawie znajduje się przezroczysta taśma z przesuwnym okienkiem w wybranym przez Ciebie kolorze (czarnym, zielonym, czerwonym lub niebieskim).

Na życzenie kalendarz pakujemy w białą kopertę

Przygotowanie projektu kalendarzy jednodzielny do druku

Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach kalendarzy jednodzielny muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

-->
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *