Biuwar

Produkt
Format
Rodzaj papieru
Kolor
Ilość kart
Klejenie
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


do 6 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 6 dni(roboczych).

Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

 

Podkłady na biurko Cenisz ład i porządek, a przy tym lubisz przedmioty wielofunkcyjne? Podkład na biurko będzie najlepszym towarzyszem Twojego biurowego życia! Przekonaj się, jak wielkie ma możliwości i już dziś zamów go dla siebie i swoich kontrahentów. Podkład ten może być bowiem nie tylko notesem czy kalendarzem, ale też najlepszą reklamą Twojej firmy! Od teraz zawsze w zasięgu wzroku i … długopisu. Jeśli będziesz chciał coś szybko zanotować, zapisać ważną datę, nazwisko czy listę zadań – podkład na biurko sprawdzi się w tym znakomicie. Produkt ten pozwoli utrzymać porządek oraz lepiej zorganizować Twoją pracę. W naszej ofercie są aż cztery formaty: A3, A2, B3 i B2. Jeśli dużo notujesz wybierz podkład ze 100 lub 52 kartami, pozostałym wystarczy 26. Twój podkład na biurko wydrukujemy na papierze – offset 80g (zawsze z kartonem pod spodem) w pełnym kolorze lub eleganckiej czerni (jednostronnie). Jeśli chodzi o łączenie poszczególnych kart są 3 opcje - klejenie dolnej krawędzi, klejenie górnej krawędzi oraz klejenie górnej krawędzi z dodatkowa dolną listwą. Dla wszystkich chcących się wyróżnić, polecamy wersję z zaokrąglonymi rogami.

Nie masz projektu? W naszym studio graficznym zaprojektujemy Twój kalendarz. Prześlij materiały oraz informacje do projektu na adres: bok@edrukland.pl, przygotujemy dla Ciebie kalkulację.

Przygotowanie projektu biuwaru

Pliki wgrane do systemu muszą zostać przygotowane zgodnie z wymaganiami drukarni.

Spady i marginesy w projektach biuwaru muszą wynosić po 3mm.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Wymagane przygotowanie

wizytowki-rozdzielczosc-300dpirozdzielczość: 300 dpi
wizytowki-kolorystyka-cmykkolorystyka: CMYK
wizytowki-spady-i-marginesyspady i marginesy po 3mm
wizytowki-znaczniki-drukarskiebrak znaczników drukarskich

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *