Billboard

Format wydruku
Szerokość [metr]
min - 1
Wysokość [metr]
min - 1
Materiał
Zadruk
Obróbka
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


do 5 dni:

Wysyłka lub odbiór zamówienia do 5 dni(roboczych).

Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Billboard

Billboard to dużych rozmiarów tablica reklamowa. Stosowana głównie w reklamie zewnętrznej.

Wydruki pod tablice typu billboard wykonujemy na papierze blueback - papier z niebieskim spodem. Niebieski spód służy skutecznemu zakryciu reklamy, która uprzednio znajdowała się na nośniku.

Wydruki posiadają bardzo żywe i intensywne kolory. Wydruk jest podzielony na bryty, dzięki czemu, montaż jest prosty dla osoby aplikującej.

Przygotowanie projektu

Projekty pod tablicę billboard nie wymagają przygotowania na poziomie druków poligraficznych. Projekty należy przygotować w skali 1:1, w rozdzielczości 72 dpi. Reklama tego typu jest oglądana z daleka, dlatego obciążanie pliku większą rozdzielczością może okazać się niewygodne dla zamawiającego. Kolorystyka projektu musi być ustawiona na tryb CMYK.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Zalecane przygotowanie wydruku typu billboard

przygotowanie projektu - format tifformat TIF
przygotowanie projektu - rozdzielczość 72 dpirozdzielczość: 72 dpi
przygotowanie projektu - tryb kolorów CMYKkolorystyka CMYK
przygotowanie projektu - wymiary rzeczywistewymiary rzeczywiste
przygotowanie projektu - projekt bez znacznikówbrak znaczników drukarskich

Realizacja i dostawa

Wydruki pod nośniki billboard oferujemy w wariancie realizacji:

  • * do 5 dni(roboczych)

* do 5 dni - realizacja i wysyłka do 5 dni roboczych

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *