Banery

Podłoże
Format do druku
Szerokość [cm]
min - 40
Wysokość [cm]
min - 40
Zadruk
Obróbki baneru
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta. Zamawiając kilka produktów, termin realizacji wynika z najdłuższego czasu realizacji produktu, spośród produktów z koszyka. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.


3-4 dni robocze:

Wysyłka lub odbiór zamówienia za około 3 do 4 dni roboczych.

Ilość wzorów
Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Banery reklamowe

Od niewielkich, po zakrywające ściany całych wieżowców. Banery reklamowe to plandeki, powszechnie wykorzystywane i sprawdzające się jako nośniki reklamy wielkoformatowej. Dzięki ich formie, szybkości produkcji, możliwe jest sprawne zorganizowanie kampanii reklamowej, w krótkim terminie czasowym i w stosunkowo niewielkich kosztach.

Banery drukujemy w technologii solwentowej na różnych rodzajach materiałów. W formie ekonomicznej - baner laminowany 500g w wykończeniu błyszczącym, splot nici wynosi 500x300. Baner powlekany 510g, z wykończeniem matowym - materiał o większym splocie nici (1000x1000), co czyni go wytrzymalszym od baneru laminowanego. Dostępny także w ofercie baner odblaskowy, materiał o gramaturze i splocie takim samym jak przy materiale powlekanym, z intensytwnie rzucającym się w oczy, efektem odbijania światła (reklama nie oślepia kierowców). Miejsca z dużym natężeniem ruchu samochodowego to idealne usytuowanie dla tej formy reklamy.

Gotowy wydruk baneru, zarówno sam nadruk jak i materiał, są odporne na wodę oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu materiał reklamowy można wykorzystać w dowolnym miejscu. Standardowo oferujemy banery reklamowe w wariancie z wzmacnianymi krawędziami i oczkowaniem co około 50 cm, dzięki czemu produkt, który wysyłamy do klienta jest gotowy do powieszenia. Dostępne także warianty z zgrzewaniem i oczkowaniem co około 25 cm, wariant - zgrzew bez oczkowania oraz sam wydruk bez obróbki.

Przygotowanie projektu

Projekty banerów reklamowych nie wymagają przygotowania na poziomie druków poligraficznych. Projekty należy przygotować w skali 1:1, w rozdzielczości od 72 do 150 dpi. Reklama w postaci baneru jest oglądana zazwyczaj z dalszej odległości, dlatego obciążanie pliku większą rozdzielczością może okazać się niewygodne dla zamawiającego. Przygotowany projekt w rozdzielczości 72 dpi oglądany z odległości jednego, dwóch, metrów, spełnii oczekiwania klienta. Kolorystyka projektu musi być ustawiona na tryb CMYK.

Akceptowane formaty plików:

pdf - akceptowany format do druku tiff - akceptowany format do druku tif - akceptowany format do druku jpg - akceptowany format do druku zip - akceptowany format do druku

Zalecane przygotowanie do druku banerów reklamowych

przygotowanie projektu - format tifformat TIF
przygotowanie projektu - rozdzielczość od 72 do 150 dpirozdzielczość: 72 - 150 dpi
przygotowanie projektu - tryb kolorów CMYKkolorystyka CMYK
przygotowanie projektu - wymiary rzeczywistewymiary rzeczywiste
przygotowanie projektu - projekt bez znacznikówbrak znaczników drukarskich

Realizacja i dostawa

Druk banerów reklamowych w zależności od nakładu oferujemy w realizacji ekspresowej, w dwóch możliwych wariantach:

  • * 24h
  • ** do 3 dni(roboczych)

* 24h - realizacja i wysyłka do 24h do 20 m kw.

** do 3 dni - realizacja i wysyłka do 3 dni roboczych do 60 m kw.

*** czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku dużych nakładów, skomplikowania zlecenia lub czynników niezależnych od drukarni.

Druk banerów reklamowych z wysyłką na następny dzień!

Zamówienia, do 20 m kw., opłacone systemowo (z zaksięgowaną wpłatą), z wgranym, prawidłowo przygotowanym, plikiem, zaakceptowanym przez naszą drukarnię w wariancie "24h" - wyślemy w następnym dniu roboczym. Wariant "do 3 dni" - wysyłka nastąpi najpóźniej do 3 dni roboczych, przy zamówieniach do 60 m kw. Terminy zamówień o łącznej powierzchni większej niż 60 m kw. prosimy konsultować telefonicznie.

Wysyłki kurierskie

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z opcją dostarczenia na następny dzień. Nasze przesyłki, dostarczane są dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może wynieść do trzech dni roboczych.

usługi kurierskie DPD

Odbiór osobisty w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.
Biuro znajduje się pod adresem: Drukarnia Drukland, ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *