Druk na folii

Współczesna poligrafia daje wiele możliwości. Jedną z nich jest drukowanie na różnego rodzaju foliach. W naszej ofercie znaleźć można m.in. folie monomeryczne, wylewane, polimerowe, mrożone oraz One Way Vision (OWV). Wszystkie są świetnej jakości - produkowane przez renomowane marki - Avery, Arlon oraz 3M. Można ich używać m.in. jako naklejek, tablic reklamowych, szyldów lub do oklejania witryn, stoisk targowych czy mebli (np. drzwi szaf wnękowych).

Druk na folii – rodzaje

Najpopularniejszą folią używaną w druku wielkoformatowym jest folia monomeryczna. Ta samoprzylepna folia idealnie sprawdzi się jako reklama umieszczana na samochodzie lub do oklejenia witryny sklepowej/usługowej. Materiał ten stworzony został z myślą o powierzchniach płaskich np. szybach, lustrach, płaskich elementach karoserii, płytach pvc itp. Poza szerokimi możliwościami zastosowania folie monomeryczne cechuje duże nasycenie barw oraz to, że używane mogą być zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz folie matowe, błyszczące lub przezroczyste. Kolejną folią, o której warto wspomnieć jest folia wylewana. Używana jest ona głównie przez kierowców do oklejania samochodów. Folia wylewana ma doskonałe właściwości – nie tylko dobrze się rozciąga, ale co istotne, po podgrzaniu – idealnie dopasowuje do oklejanej powierzchni (także do trudno dostępnych miejsc). Dzięki folii wylewanej każda reklama będzie się dobrze prezentować i przyciągać jeszcze większe rzesze nowych klientów. A co z folią polimerową? Ona podobnie jak folie wymienione wyżej idealnie sprawdza się przy produkcji reklam na samochodach, tablicach reklamowych czy szyldach firmowych. Wśród folii ozdobnych prym wiedzie folia mrożona (szroniona). Niezastąpiona przy dekorowaniu witryn usługowych i przeszklonych drzwi daje efekt delikatnego oszronienia. Przydatna jest wszędzie tam, gdzie ma być nie tylko elegancko, ale też kameralnie. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Folie mrożone nie muszą być gładkie - jeśli tylko chcesz możemy nadrukować na nich napis lub dowolną grafikę, by Twoja folia nabrała indywidualnego charakteru. Ostatnią folią, o której trzeba wspomnieć jest folia OWV. Doskonale sprawdza się na płaskiej szklanej powierzchni w tym szybach samochodowych (oraz środkach komunikacji miejskiej) i witrynach sklepowych. Dzięki perforacji świetnie przepuszcza światło nie pogarszając przy tym widoczności od wewnątrz.

Druk na folii – naklejki

Druk na folii to także niezastąpione naklejki. Przydatne w dekorowaniu wnętrz, oklejaniu pojazdów, witryn sklepowych/usługowych czy stoisk targowych. Informują, reklamują i są w tym naprawdę dobre. Można je naciąć do dowolnego kształtu oraz zalaminować, by były jeszcze trwalsze. W naszej ofercie znajdują się także naklejki wielkoformatowe, do których używamy folii monomerycznej, wylewanej, polimerowej, mrożonej oraz One Way Vision (OWV).

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *