Druk kalendarzy 2020

Kalendarze trójdzielne
Kalendarze trójdzielne
kalendarz jednodzielny
Kalendarze jednodzielne
kalendarz jednodzielny
Kalendarze jednodzielne
Druk kalendarz spiralowany
Kalendarze spiralowane
Druk kalendarz spiralowany
Kalendarze spiralowane

Kalendarze

Kalendarz to produkt niezastąpiony, bez którego trudno dziś sobie wyobrazić nie tylko biuro, ale też domowy gabinet. Doskonale dobrany format, przejrzysty układ zadruku oraz interesująca grafika sprawią, że planowanie kolejnych spotkań i wydarzeń będzie prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze jednodzielne, trójdzielne, spiralowane oraz listowane. Kalendarz jednodzielny Kalendarz jednodzielny to produkt, który warto mieć na ścianie. Idealnie sprawdzi się nie tylko w biurze czy w domu, ale też w obiektach usługowych i użyteczności publicznej. Praktyczny, czytelny i zawsze aktualny pomieści nie tylko kalendarium, ale też reklamę Twojej firmy. Zobaczysz, jak bardzo jest skuteczny. W naszej ofercie znajdziesz 2 poręczne formaty - 480x320 mm z płaską główką oraz 520x320 mm z wypukłą główką. Podkład terminarza wydrukujemy na mocnym kartonie 300g, a z kolei główkę na papierze kredowym (matowym) o tej samej gramaturze – całość zawsze w kolorze (jednostronnie). Dla jeszcze lepszego efektu, główkę kalendarza możemy uszlachetnić. Folia matowa, z połyskiem czy może lakier UV wybiórczy (na który możemy jeszcze nałożyć folię matową)? Wybór należy do Ciebie! Coś jeszcze? Oczywiście! Praktyczna przezroczysta taśma z przesuwnym okienkiem w jednym z 4 kolorów: czarnym, zielonym, czerwonym lub niebieskim. Na życzenie kalendarz pakujemy w białą kopertę.


Kalendarz trójdzielny

Ścienny kalendarz trójdzielny to idealny produkt dla każdego, kto lubi mieć wszystko pod kontrolą. Przejrzysty układ pozwala mieć wgląd nie tylko w kolejne dni, tygodnie i miesiące, ale też w cały bieżący kwartał. Kalendarz trójdzielny warto mieć zarówno w biurze, jak i w domu, a dzięki miejscu na ciekawą grafikę, może też być wspaniałym podarunkiem dla wszystkich klientów i kontrahentów. Oferujemy 2 formaty (z płaską lub wypukłą główką). Każdy wydrukujemy w kolorze (jednostronnie) na kartonie 300g, a samą główkę na matowym papierze kredowym (o tej samej gramaturze). Jeśli chodzi o uszlachetnienie główki, do wyboru jest folia matowa, z połyskiem lub lakierem UV wybiórczym (na który nałożyć jeszcze można folię matową). Do każdego kalendarza trójdzielnego dołączamy pasek z przesuwnym okienkiem, dzięki czemu będzie on jeszcze bardziej funkcjonalny (okienko występuje w czterech kolorach do wyboru - czarnym, zielonym, czerwonym oraz niebieskim). Na życzenie kalendarz pakujemy w białą kopertę


Kalendarz listwowany

Klasyczny, elegancki, zawsze na czasie. Kalendarz listwowany to idealny produkt na Twoją ścianę, a także świetny pomysł na firmowy upominek dla Twoich klientów. Do wyboru masz aż 6 formatów. Każdy z nich wydrukujemy na papierze kredowym 170 g lub 300 g (w macie lub połysku) w czerni lub kolorze z jednej lub obu stron. Jeśli chodzi o listwę (do wyboru zawsze w 3 kolorach: czarnym, białym, srebrnym), może być ona zamocowana po krótszym lub dłuższym boku kalendarza, dzięki czemu zachowa on doskonały wygląd przez długi czas.


Kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany to funkcjonalność i wygoda użytkowania. A wszystko to dzięki trwałej i metalowej spirali, która może być zamontowana po krótkim lub długim boku. W naszej ofercie występuje ona aż w 4 eleganckich kolorach. Sam zdecyduj, która będzie dla Ciebie idealna. Kalendarz spiralowany może posiadać 6 lub 12 stron. W naszej ofercie znajdziesz aż 8 formatów oraz po 4 rodzaje papierów środka i okładki (kreda mat lub błysk 170, 250 lub 300g). Ta ostatnia może występować zarówno z przodu, jak i z przodu i z tyłu oraz może być wydrukowana w kolorze jedno- lub dwustronnie (podobnie zresztą jak karki kalendarza). Co ważne, dla jeszcze lepszego efektu, zarówno okładkę, jak i środek kalendarza, możemy dodatkowo uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub Soft Skin oraz pokryć lakierem wybiórczym UV 3D, Drip Off lub High Gloss UV. Coś jeszcze? Zgrzewanie egzemplarzy folią na życzenie.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *